Temas Kur

İletişim ve Gönderi Adresi : Desnet Yazılım , Yenibosna Merkez Mah. Sanayi Cad. No:27 Kat: 5-6 Bahçelievler İstanbul

Kişisel iletişim için e-posta : omerekinci [@] gmail.com

Kurumsal iletişim için e-posta : omer.ekinci [@] desnet.com.tr

Sosyal medya hesapları : Twitter, Facebook, Instagram,

3 Yorumlar

 1. Onur Birdal
  17 Şubat 2015 at 21:58 — Cevapla

  İyi günler,
  Ben Onur Birdal, Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisi, aynı zamanda Sakarya Üniversitesi Üniversite Sanayi İş Birliği Kulübünün Başkan Yardımcısıyım.

  27 Şubat 2015 saat 13.00’de yapacağımız, E-ticaret ve Girişimcilik etkinliğimizde, panelist olarak sizi de aramızda görmek bizlere mutluluk verecek.

  Saygılarımla

 2. 1 Haziran 2015 at 16:14 — Cevapla

  Merhabalar Ömer Ekinci Bey

  Ben Gazi KAYLI. İnönü Üniv. İktisat 4. Sınıf.

  Sizi TRT Okul Gençler Uçuyor Programından tanıyorum.

  Acaba Türkiye’nin en başarılı Dağcısı olan Tunç Fındık’ı yayına konuk alsanız ve biz gençlerde başarı hikayesini dinlesek güzel olmaz mı?

  Tunç Fındık’ın Web sayfası: http://www.tuncfindik.com/
  Buradan iletişim kurabilirsiniz.

  Ben şuan amatör dağcıyım :-)

  İyi Günler….

 3. 26 Ekim 2015 at 22:40 — Cevapla

  Ömer BEY Merhaba,

  Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu bünyesinde bulunan Bilgisayar ve İnovasyon Topluluğu(TÜBİT) olarak her sene çeşitli etkinlikler düzenleyerek diğer öğrenci arkadaşlarımızla birlikte daha verimli ve sosyal bir eğitim/öğretim hayatı geçirmek istiyoruz. Bu isteklerimiz dahilinde yapmış olduğumuz etkinlikleri web sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz: tubit.trakya.edu.tr

  Geçen sene ilkini gerçekleştirdiğimiz ve okulumuz bünyesinde geleneksel hale getirmeyi amaçladığımız Bilişim ve İnovasyon Zirvesi’nin ilki hakkında bilgi almak isterseniz http://www.biz15.org internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Daha önce belirttiğimiz gibi, geleneksel hale getirmek istediğimiz etkinlik olan Bilişim ve İnovasyon Zirvesi’nin bu seneki ayağında sizi de Girişimcilik alanında konuşmacı olarak aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Etkinlik tarihleri 19-20 Nisan olarak belirlenmiştir. Cevabınızı büyük bir merakla bekliyoruz.

  Saygılarımla,

  KÜBRA KARAMAN
  DENETLEME KURULU ASİL ÜYESİ
  TEL: 0 (543 ) 804 39 96
  Not: Ömer Bey özellikle belirtmek istediğim bir husus var. Bandırma’ da yapmış olduğunuz konuşmanız ile ilgili yakın arkadaşlarım olan Aydan Kılınç ve Filiz Alver’ den çok olumlu bilgiler duydum. Kendileri sayesinde sizin hakkınızda birkaç bilgi edindi. Eğer ki müsait olursanız sizi aramızda görmekten şeref duyarız. Teşekkür ederim. SAYGILARIMLA.

Değerli yorumlarınızı bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>